Wenzhou Eugenia brilles fabrika

Augstas kvalitātes produkts, profesionāla apkalpošana, kas ir piegādātājs kodols lāzera nozarē!

Mājas > Par mums

Mūsu vēsture

Wenzhou Eugenia Eyewear fabrika ir koncentrējusies uz labas kvalitātes saulesbrillēm un ražo acu izmērus vairāk nekā 15 gadus Ķīnā. Mēs sākām kā neliela darbība, bet tagad esam kļuvuši par vienu no vadošajiem piegādātājiem Ķīnas acu apģērbu rūpniecībā.


Mūsu rūpnīca

Wenzhou Eugenia Eyewear Factory atrodas Wenzhou un specializējas ražošanas saulesbrilles, lasīšanas brilles, brilles ķēdes, lēcu tīrītājs, brilles remonta komplekti utt. Ar pieredzi un profesionālu komandu. Mēs eksportējām savus produktus uz daudzām valstīm un reģioniem visā pasaulē, it īpaši ASV, Apvienotajā Karalistē, JAPĀNĀ un tā tālāk. mūsu produkts bauda popularitāti mūsu klientu vidū. mēs priecājamies par klientiem bagātīgākām asociācijām un sadarbību savstarpēja labuma gūšanai.

image001_副本.jpg

Mūsu produkts

Wenzhou Eugenia Eyewear factory Produkti ietver:

1, saulesbrilles

2, lasīšanas brilles

3 balles brilles

4, brilles ķēdes

5, lēcu tīrītājs

6, brilles komplekti

Pasaules mērogā mēs piegādājam brilles brilles dažādiem uzņēmumiem visā pasaulē, sākot no lielām starptautiskām organizācijām līdz maziem atsevišķiem uzņēmumiem.

Iepakojums

Mūsu sertifikāts

Mēs vienmēr uzskatām, ka visi mūsu uzņēmuma panākumi ir tieši saistīti ar mūsu piedāvāto produktu kvalitāti. Tās atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām, kā noteikts Sedex 4, BSCI, FDA un mūsu stingrā kvalitātes kontroles sistēmā.

Ražošanas iekārtas

Pārbaudes iekārtas

Ražošanas tirgus

Mums ir klienti gan no vietējā tirgus, gan aizjūras tirgu. Pārdošanas komanda var brīvi runāt angļu valodā, lai nodrošinātu labu saziņu. Mūsu galvenais pārdošanas tirgus:

Ziemeļamerika 25.00%

Dienvideiropā 15.00%

Komanda (pārdošanas nodaļa, kvalitātes vadības departaments, dizainers utt.)

Mūsu cena

Eugenia Eyewear fabrikā papildus mūsu esošajiem veidotiem izstrādājumiem mēs varam ražot produktus atbilstoši mūsu klientu zīmējumiem vai paraugiem. Mēs produkcijas kvalitāti kritiski kontrolēam katrā ražošanas procesa posmā.


-22 gadu tirdzniecības pieredze un 15 gadu rūpnieciskā pieredze ar visiem vienā risinājumiem
Katru gadu tiek izdoti 1200 jauni modeļi
-BSCI & SEDEX rūpnīcas audits
- In-house laboratorijas saskaņotības kvalitātes kontrole, lai atbilstu Eiropas un ASV standartiem
-Strong ražošanas līnija, 100% pārbaudīta pirms iepakošanas
-Excellent komunikācija ar traucējummeklēšanu Service service@eugenia7.com