Wenzhou Eugenia brilles fabrika

Augstas kvalitātes produkts, profesionāla apkalpošana, kas ir piegādātājs kodols lāzera nozarē!

Mājas > Izstāde > Saturs
priekšrocība
- Apr 22, 2017 -

Žilbinoša saulesbrilles padarīt jūs aktīvi saulē, tāpēc bezmaksas. Faktiski, saules brilles, var izturēt sauli, nevar apturēt zaudējumus no piesārņojuma, tik plānas aprūpe, lai seja nevar pakārt Oh.

Uzturēšana saulesbrilles kā uzturēšanu vispārējiem brilles, tīrīšanai, kas pārklājas, uzglabāšanas vajadzētu izstrādāt paradumus. Bet saules brilles bieži valkāt off, nejauši saskrāpēts, tāpēc ir dažas nelielas detaļas, lai atgādinātu: saules brilles ir traipus lipīga, neizmantojiet nagus, lai vilktu, tas ir viegli saskrāpēt virsmu.

Kad saulesbrilles nevalkā, daudzi cilvēki vienkārši pakārt uz galvas, apkakle vai kabatā, šoreiz organisms nevar būt pārāk daudz pasākumus, lai izvairītos no pārrāvuma vai avarēja. Vai kāds laidīs rokassomā, ieteicams vispirms ievietot cieto brilles lodziņu, un pēc tam uz maisā, tā, lai būtu galvenais, ķemme, vara un citas mazas lietas valkāt lēcas, vai nosmērēto lūpukrāsu un pārējo kosmētiku , nav Sadursmes asu priekšmetu.

Braukšana ģimeni saulesbrilles, nav valkāt bieži roku uz paneļa vai sēdekli, tas ir ļoti slikts ieradums, karstais laiks tiks savīti brilles nav prototips, jo īpaši plastmasas rāmis ir tā, tas ir labākais, lai pacelšanās vai glāzes ievietots kastē.