Wenzhou Eugenia brilles fabrika

Augstas kvalitātes produkts, profesionāla apkalpošana, kas ir piegādātājs kodols lāzera nozarē!

Mājas > jaunumi > Saturs
Izmantot klasifikācija
- Apr 22, 2017 -

Saulesbrilles ar izmantošanu kopumā var iedalīt saulessargus, gaismas krāsas saulesbrilles un mērķa saulesbrilles trīs kategorijās.

Ts saulessargus, kā norāda nosaukums tiek izmantots ēnā, cilvēki saulē parasti jāpaļaujas uz korekciju skolēnu izmēra, lai pielāgotu gaismas plūsmu, kad gaismas intensitāte pārsniedz cilvēka acu regulēšanas spējas, radīs kaitējumu ar cilvēka acs. Tātad āra aktivitātēm, it īpaši vasarā, daudzi cilvēki izmanto saulessargs bloķēt sauli, lai samazinātu acu izraisa nogurumu vai kairinājumu, ko izraisa gaismas bojājumus.

Gaismas krāsas saulesbrilles uz saules bloķēšanas lomu kā saulrieta, bet tās bagāto krāsu, kas piemēroti lietošanai ar visiem apģērba veidiem, ir spēcīga dekoratīvs efekts. Gaismas krāsas saulesbrilles, jo tās bagāto krāsu, dažādi stili, ar jauno ģimenes visu vecumu, modes sievietes ir vairāk par savu iecienītāko plus. Īpašas izmantot saulesbrilles ir spēcīga spēja bloķēt sauli, ko parasti izmanto pludmales, slēpošanu, alpīnismu, golfs un citas spēcīgas saules gaismas, anti-UV veiktspēju un citi rādītāji ir augstākas prasības.

Dažādu cilvēku grupām, atbilstoši dažādām vēlmēm un dažādiem izmantošanas veidiem, no kuriem izvēlēties saulesbrilles, bet visbūtiskākā ir aizsargāt valkātāja drošību un redzējumu no pamatprincipiem traumas. Samazināt gaismas stimulāciju, atkarībā no materiāla, nav skaidrs deformācijas, anti-UV, krāsu atzīšana nav kropļojumi, precīza identifikācija satiksmes signāli, saulesbrilles jābūt pamata funkciju. Ja iepriekš funkcijas ir kļūdaini, saulesbriļļu zaudējums, loma būs izraisīt reiboni, acu sāpes un citas apzināti neatbilst simptomus, un dažreiz rada nereaģē, aizsardzības ilūziju un pastaigu illities un negadījumiem, ko izraisa satiksmes negadījumu tā izvēlēties saulesbrilles var ne tikai koncentrēties uz stila un ignorēt to īpašo kvalitāti.

Pāri: Lens klasifikācija

Nākamo: efekts